Russia

# Squadra PG V P S GF GC DG Pts.
1 Orenburg 18 12 2 4 29 12 +17 38
2 Torpedo Moskva 18 9 8 1 37 18 +19 35
3 Neftekhimik 18 10 3 5 33 15 +18 33
4 Fakel 18 10 3 5 28 15 +13 33
5 Alaniya Vladik… 18 9 5 4 38 22 +16 32
6 SKA Khabarovsk 18 9 4 5 20 15 +5 31
7 Veles 18 8 3 7 23 20 +3 27
8 Akron 18 7 5 6 20 19 +1 26
9 Spartak Moskva II 18 8 2 8 19 29 -10 26
10 Baltika 18 5 9 4 21 17 +4 24
11 KAMAZ 18 6 6 6 16 16 +0 24
12 Tom Tomsk 18 6 4 8 23 28 -5 22
13 Yenisey 18 6 4 8 24 30 -6 22
14 Olimp-Dolgoprudny 18 5 7 6 14 16 -2 22
15 Rotor Volgograd 18 4 10 4 19 18 +1 22
16 Krasnodar II 18 5 5 8 16 24 -8 20
17 Metallurg Lipetsk 18 4 3 11 14 41 -27 15
18 Tekstilshchik 18 3 6 9 14 26 -12 15
19 Kuban Krasnodar 18 4 2 12 14 27 -13 14
20 Volgar Astrakhan 18 3 3 12 9 23 -14 12
2021. Ottobre 23. sabato
Tom Tomsk 10:00 Volgar Astrakhan
Neftekhimik 11:00 Tekstilshchik
Orenburg 12:00 SKA Khabarovsk
Akron 13:00 Olimp-Dolgoprudny
Rotor Volgograd 14:00 Alaniya Vladik…
Fakel 15:00 Metallurg Lipetsk
KAMAZ 15:00 Spartak Moskva II
Krasnodar II 15:00 Kuban Krasnodar
Torpedo Moskva 15:00 Yenisey
Baltika 17:00 Veles
2021. Ottobre 31. domenica
Metallurg Lipetsk 01:00 Orenburg
Veles 01:00 Fakel
Baltika 01:00 Tom Tomsk
Tekstilshchik 01:00 KAMAZ
SKA Khabarovsk 01:00 Neftekhimik
Olimp-Dolgoprudny 01:00 Rotor Volgograd
Alaniya Vladik… 01:00 Krasnodar II
Kuban Krasnodar 01:00 Yenisey
Spartak Moskva II 13:45 Torpedo Moskva
Volgar Astrakhan 14:00 Akron
2021. Ottobre 17. domenica
Alaniya Vladik… 2 - 3 Neftekhimik
Kuban Krasnodar 1 - 0 KAMAZ
Tekstilshchik 2 - 2 Akron
Metallurg Lipetsk 0 - 4 Baltika
Volgar Astrakhan 0 - 2 Fakel
Spartak Moskva II 1 - 1 Rotor Volgograd
Veles 3 - 5 Torpedo Moskva
Yenisey 2 - 0 Krasnodar II
Olimp-Dolgoprudny 0 - 0 Orenburg
Tom Tomsk 1 - 0 SKA Khabarovsk
2021. Ottobre 13. mercoledì
Baltika 0 - 2 Volgar Astrakhan
Rotor Volgograd 1 - 3 Kuban Krasnodar
KAMAZ 1 - 1 Yenisey
Neftekhimik 5 - 0 Spartak Moskva II
Akron 2 - 1 Alaniya Vladik…
Metallurg Lipetsk 1 - 0 Veles
Fakel 0 - 1 SKA Khabarovsk
Orenburg 2 - 0 Tekstilshchik
Krasnodar II 1 - 1 Torpedo Moskva
Tom Tomsk 1 - 1 Olimp-Dolgoprudny
# Squadra PG V P S GF GC DG Pts.
1 Tver 13 9 3 1 27 12 +15 30
2 Leningradets 13 8 4 1 30 13 +17 28
3 Krasava Odintsovo 14 7 2 5 25 14 +11 23
4 Dinamo St. Pet… 14 6 4 4 21 18 +3 22
5 Kairat Moskva 14 5 4 5 18 21 -3 19
6 Zvezda St. Pet… 13 5 2 6 19 18 +1 17
7 Zenit II 14 4 3 7 17 27 -10 15
8 Chita 14 2 7 5 11 18 -7 13
9 Luki-Energiya 14 3 3 8 10 29 -19 12
10 Baltika BFU 15 3 2 10 14 22 -8 11
11 Smolensk 0 0 0 0 0 0 +0 0
2021. Luglio 18. domenica
Smolensk 16:00 Dinamo St. Pet…
2021. Luglio 24. sabato
Kairat Moskva 16:00 Smolensk
2021. Agosto 1. domenica
Smolensk 16:00 Krasava Odintsovo
2021. Agosto 7. sabato
Smolensk 16:00 Chita
2021. Agosto 15. domenica
Smolensk 01:00 Tver
2021. Agosto 21. sabato
Leningradets 01:00 Smolensk
2021. Settembre 4. sabato
Smolensk 01:00 Baltika BFU
2021. Settembre 10. venerdì
Luki-Energiya 01:00 Smolensk
2021. Settembre 14. martedì
Smolensk 01:00 Zenit II
2021. Settembre 18. sabato
Zvezda St. Pet… 01:00 Smolensk
2021. Settembre 26. domenica
Smolensk 01:00 Kairat Moskva
2021. Settembre 30. giovedì
Krasava Odintsovo 01:00 Smolensk
2021. Ottobre 4. lunedì
Chita 01:00 Smolensk
2021. Ottobre 10. domenica
Tver 01:00 Smolensk
2021. Ottobre 14. giovedì
Smolensk 01:00 Leningradets
2021. Ottobre 22. venerdì
Sakhalin 04:00 Kaluga
Dinamo Vladivostok 06:00 Dinamo Bryansk
Essentuki 12:00 Dinamo Stavropol
2021. Ottobre 20. mercoledì
Novosibirsk 2 - 0 Irtysh Omsk

Share