Croazia

# Squadra PG V P S GF GC DG Pts.
1 Rijeka 12 7 3 2 29 20 +9 24
2 Osijek 12 7 3 2 17 10 +7 24
3 Dinamo Zagreb 10 7 2 1 28 9 +19 23
4 Hajduk Split 11 6 2 3 16 11 +5 20
5 Lokomotiva Zagreb 12 5 3 4 20 14 +6 18
6 HNK Gorica 12 5 2 5 17 18 -1 17
7 Šibenik 12 4 1 7 17 20 -3 13
8 Istra 1961 11 3 2 6 14 23 -9 11
9 Slaven Koprivnica 12 1 3 8 7 19 -12 6
10 Hrvatski Drago… 12 1 3 8 12 33 -21 6
2021. Settembre 19. domenica
Hajduk Split 16:00 Dinamo Zagreb
2021. Ottobre 22. venerdì
Šibenik 17:00 Slaven Koprivnica
2021. Ottobre 23. sabato
Osijek 14:00 Hrvatski Drago…
Hajduk Split 16:05 HNK Gorica
2021. Ottobre 24. domenica
Dinamo Zagreb 14:00 Istra 1961
Lokomotiva Zagreb 16:30 Rijeka
2021. Ottobre 30. sabato
Hrvatski Drago… 14:00 Šibenik
HNK Gorica 16:05 Dinamo Zagreb
2021. Ottobre 31. domenica
Slaven Koprivnica 16:00 Hajduk Split
Rijeka 18:30 Osijek
2021. Novembre 1. lunedì
Istra 1961 19:00 Lokomotiva Zagreb
2021. Novembre 5. venerdì
Slaven Koprivnica 19:00 HNK Gorica
2021. Novembre 6. sabato
Osijek 16:00 Istra 1961
Hajduk Split 18:05 Hrvatski Drago…
2021. Novembre 7. domenica
Lokomotiva Zagreb 16:00 Dinamo Zagreb
Šibenik 18:30 Rijeka
2021. Novembre 19. venerdì
Hrvatski Drago… 19:00 Slaven Koprivnica
2021. Novembre 20. sabato
Dinamo Zagreb 16:00 Osijek
Istra 1961 18:05 Šibenik
2021. Ottobre 20. mercoledì
Rijeka 1 - 2 Lokomotiva Zagreb
2021. Ottobre 17. domenica
Šibenik 2 - 0 Hajduk Split
Slaven Koprivnica 0 - 2 Osijek
2021. Ottobre 16. sabato
Rijeka 3 - 3 Dinamo Zagreb
HNK Gorica 1 - 1 Istra 1961
2021. Ottobre 15. venerdì
Hrvatski Drago… 2 - 2 Lokomotiva Zagreb
2021. Ottobre 3. domenica
Osijek 1 - 1 Hajduk Split
Dinamo Zagreb 8 - 0 Hrvatski Drago…
2021. Ottobre 2. sabato
Istra 1961 3 - 6 Rijeka
Lokomotiva Zagreb 3 - 0 Slaven Koprivnica
2021. Ottobre 1. venerdì
Šibenik 1 - 2 HNK Gorica
2021. Settembre 27. lunedì
Hrvatski Drago… 0 - 1 Istra 1961
2021. Settembre 26. domenica
Hajduk Split 1 - 0 Lokomotiva Zagreb
HNK Gorica 3 - 4 Rijeka
2021. Settembre 25. sabato
Šibenik 0 - 2 Osijek
Slaven Koprivnica 1 - 4 Dinamo Zagreb
2021. Settembre 19. domenica
Osijek 3 - 2 HNK Gorica
2021. Settembre 18. sabato
Šibenik 2 - 1 Lokomotiva Zagreb
Slaven Koprivnica 1 - 1 Istra 1961
2021. Settembre 17. venerdì
Hrvatski Drago… 2 - 2 Rijeka
# Squadra PG V P S GF GC DG Pts.
1 Bijelo Brdo 9 5 2 2 11 9 +2 17
2 Jarun 9 4 4 1 17 10 +7 16
3 Rudeš 9 4 3 2 14 9 +5 15
4 Dugopolje 9 4 2 3 10 9 +1 14
5 Orijent 1919 9 4 2 3 14 13 +1 14
6 Croatia Zmijavci 9 4 2 3 11 14 -3 14
7 Varaždin 9 3 4 2 16 12 +4 13
8 Dubrava Zagreb 9 3 4 2 12 9 +3 13
9 Osijek II 9 3 2 4 10 12 -2 11
10 Dinamo Zagreb II 9 2 5 2 10 11 -1 11
11 Cibalia 9 3 2 4 10 12 -2 11
12 Opatija 9 2 5 2 11 10 +1 11
13 Solin 9 2 4 3 12 10 +2 10
14 Sesvete 9 3 1 5 7 11 -4 10
15 Inter Zaprešić 9 2 1 6 4 14 -10 7
16 Kustošija 9 0 5 4 8 12 -4 5
2021. Ottobre 22. venerdì
Sesvete 14:00 Solin
2021. Ottobre 23. sabato
Dubrava Zagreb 12:00 Bijelo Brdo
Rudeš 14:00 Opatija
Cibalia 14:00 Inter Zaprešić
Jarun 14:00 Croatia Zmijavci
Dugopolje 14:00 Dinamo Zagreb II
2021. Ottobre 24. domenica
Osijek II 14:00 Varaždin
Orijent 1919 14:00 Kustošija
2021. Ottobre 29. venerdì
Inter Zaprešić 16:00 Osijek II
2021. Ottobre 30. sabato
Kustošija 14:00 Cibalia
Opatija 14:00 Jarun
Solin 14:00 Dugopolje
Varaždin 18:00 Rudeš
2021. Ottobre 31. domenica
Bijelo Brdo 16:00 Orijent 1919
Dinamo Zagreb II 16:00 Dubrava Zagreb
Croatia Zmijavci 16:00 Sesvete
2021. Novembre 5. venerdì
Sesvete 15:00 Opatija
Inter Zaprešić 18:00 Kustošija
2021. Ottobre 17. domenica
Croatia Zmijavci 1 - 0 Rudeš
Dinamo Zagreb II 2 - 1 Sesvete
Bijelo Brdo 2 - 0 Dugopolje
2021. Ottobre 16. sabato
Opatija 2 - 2 Varaždin
Kustošija 0 - 0 Dubrava Zagreb
Cibalia 1 - 0 Osijek II
Solin 1 - 1 Jarun
2021. Ottobre 15. venerdì
Inter Zaprešić 1 - 0 Orijent 1919
2021. Ottobre 3. domenica
Orijent 1919 2 - 1 Cibalia
2021. Ottobre 2. sabato
Varaždin 5 - 1 Croatia Zmijavci
Dubrava Zagreb 1 - 0 Inter Zaprešić
Dugopolje 1 - 0 Kustošija
Jarun 2 - 0 Dinamo Zagreb II
Rudeš 1 - 0 Solin
Osijek II 0 - 2 Opatija
2021. Ottobre 1. venerdì
Sesvete 0 - 1 Bijelo Brdo
2021. Settembre 26. domenica
Bijelo Brdo 2 - 2 Jarun
Orijent 1919 0 - 1 Osijek II
Croatia Zmijavci 3 - 0 Opatija
Solin 0 - 2 Varaždin

Share